Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 103 — вівторок, 3 червня 2014
Експерти коментують
У яких випадках у роботодавця виникає відповідальність за непрацевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню, і хто перевіряє своєчасність надання та правильність заповнення інформацію щодо такого працевлаштування?
У 2014 року індексацію має проводити переважна більшість роботодавців. І незмінно виникають питання щодо визначення фіксованої величини індексації, базового місяця в різних практичних ситуаціях. Про деякі з них розповімо…
Основні засоби
Наше підприємство збирається продати автомобіль, що обліковувався як об’єкт основних засобів. Якими документами потрібно оформити вибуття? Чи потрібно складати наказ про вибуття основних засобів? Чи залучати при вибутті автомобіля комісію?
Підприємство планує продати авто за договірною вартістю, набагато нижчою ніж балансова вартість. Чи є «підводні камені» такого продажу? Нараховувати ПДВ потрібно від договірної ціни чи балансової вартості? Різниця між балансовою та договірною вартістю потрапляє в витрати?
Підприємство бажає продати об'єкт основних засобів, у якого залишкова вартість — 0 грн (повністю замортизований). Як визначити ціну? Чи потрібно застосовувати звичайні ціни? Як відобразити в бухобліку продаж повністю замортизованого об’єкта?
Як відобразити в бухгалтерському обліку продаж об'єкта основних засобів, якщо раніше цей об'єкт був дооцінений?
Перед продажем основних засобів їх переводять до нематеріальних активів, утримуваних для продажу, на субрахунок 286. А якщо продається об'єкт інвестиційної нерухомості, чи необхідно проводити таке переведення? Як з податку на прибуток відобразити продаж інвестиційної нерухомості?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!