Редакція

«Інтерактивна бухгалтерія» — бухгалтерський сервіс, який ЩОДНЯ надає 100% необхідної, корисної та завжди актуальної інформації для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін. Ми розміщуємо лише необхідну для професійної роботи інформацію.

У нашому виданні працюють висококваліфіковані бухгалтери-експерти у сфері оподаткування та права, а також відомі в Україні позаштатні автори, які мають багаторічний досвід роботи в професійній пресі, чітке розуміння й відчуття професійних інформаційних потреб наших читачів.

 

Керівний склад редакції

Геннадій Васильєв

Головний редактор

Більше 15 років досвіду професійної діяльності в сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Автор численних публікацій в газеті «Все про бухгалтерський облік», бухгалтерському сервісі «Інтерактивна бухгалтерія»

Дипломований спеціаліст з МСФЗ - DipIFR (рус)

Кирильчук Микола

Провідний експерт-аналітик, редактор розділу «Новини та події»

Микола Кирильчук має більш ніж 5-річний досвід роботи бухгалтером-експертом, редактором-експертом у професійних бухгалтерських видавництвах.

Автор професійних публікацій у газетах «Все про бухгалтерських облік», «Інтерактивна бухгалтерія», журналах «Головбух: Бюджет», «Головбух: Праця та зарплата», «Кадровик-01».

Спеціалізація: облік й оподаткування в бюджетних установах, державна служба та публічні закупівлі, оплата праці та трудові відносини.

Сонько Лариса

Керівник літературно-редакторського відділу

Лариса Сонько має більш ніж 15 років досвіду професійної та наукової діяльності. Автор більш ніж 20 професійних філологічних публікацій (правильне вживання й побудова словосполучень, уживання в українській мові слів іншомовного походження тощо).

Нагороджена Почесною Грамотою Державного комітету телебачення та радіомовлення України за вагомий особистий внесок у становлення та зміцнення засобів масової інформації України.

Наші експерти

Лістрова Світлана

Постійний позаштатний автор, має більш ніж 10-річний досвід роботи бухгалтером-експертом у професійних бухгалтерських виданнях.

Автор публікацій у газетах «Все про бухгалтерських облік», «Інтерактивна бухгалтерія», журналах «Бухгалтерія», «Бухгалтерія: бюджет».

Спеціалізація: ЄСВ, облік та оподаткування в бюджетних установах, оплата праці та трудові відносини, соціальне страхування, ПДФО, військовий збір.

Клебан Ольга

Постійний позаштатний автор, має більш ніж 10-річний досвід роботи бухгалтером-експертом у видавничих підприємствах, є автором понад 500 професійних публікацій.

Спеціалізація: ПДВ, бухгалтерський облік, податок на прибуток.

Морозовська Галина

Постійний позаштатний автор, має більш ніж 10-річний досвід роботи бухгалтером-експертом у видавничих підприємствах, є автором понад 500 професійних публікацій.

Спеціалізація: податок на прибуток, бухгалтерський облік, зовнішньоекономічна діяльність, ПДВ.

Поліщук Алевтина

Бухгалтер-експерт, є автором більш ніж 300 індивідуальних консультацій із питань бухобліку й оподаткування, а також автором близько 100 професійних публікацій.

Відповідальна за контент сервісів «Онлайн-конференції» та «Новини та події».

Сотніков Віталій

Юрисконсульт, є автором більш ніж 300 індивідуальних консультацій із юридичних питань й автором близько 50 професійних публікацій на юридичну тематику.

Відповідальний за контент сервісу «Особистий асистент» та «Новини та події».

Наші контакти

Відділ роботи з дилерами: (044) 538 0104

Відділ з продажу: (044) 392 3202

Відділ обслуговування: 0800 210 103;   (044) 538 0103

Email: info@interbuh.com.ua


ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!