Редакція

«Інтерактивна бухгалтерія» — бухгалтерський сервіс, який ЩОДНЯ надає 100% необхідної, корисної та завжди актуальної інформації для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін. Ми розміщуємо лише необхідну для професійної роботи інформацію.

У нашому виданні працюють висококваліфіковані бухгалтери-експерти у сфері оподаткування та права, а також відомі в Україні позаштатні автори, які мають багаторічний досвід роботи в професійній пресі, чітке розуміння й відчуття професійних інформаційних потреб наших читачів.

 

Керівний склад редакції

Зубар Галина

Головний редактор, випусковий редактор

Сертифікований аудитор, сертифікований фахівець за програмою «Формування фінансової звітності відповідно до МСФЗ»; диплом Міжнародної асоціації бухгалтерів (ІАВ). Понад 10 років практичного досвіду роботи головним бухгалтером (торгівля, опт і роздріб, у т.ч. медикаментами та засобами медичного призначення); ресторанне господарство, готельний бізнес. А також більш як 5 років роботи в галузі методології бухгалтерського обліку та звітності. Автор публікацій у профільних тематичних виданнях, консультант. Автор і ведуча низки практичних семінарів і вебінарів у ЛІГА:ЗАКОН.

Сонько Лариса

Керівник літературно-редакторського відділу

Лариса Сонько має більш як 15 років досвіду професійної та наукової діяльності. Автор понад 20 професійних філологічних публікацій. Редактор, перекладач.
Нагороджена Почесною Грамотою Державного комітету телебачення та радіомовлення України за вагомий особистий внесок у становлення та зміцнення засобів масової інформації України.

Наші експерти

Городній Віталій

Юрисконсульт, є автором понад 200 професійних публікацій на юридичну тематику.
Відповідальний за контент сервісів «Онлайн-конференції», «Особистий асистент» і «Новини та події».

Борисенко Ніна

Бухгалтер-експерт, автор публікацій на зарплатну й кадрову тематики. Практикуючий бухгалтер.

Клебан Ольга

Постійний позаштатний автор, має більш як 10-річний досвід роботи бухгалтером-експертом у видавництвах, є автором понад 500 професійних публікацій.
Спеціалізація: ПДВ, бухгалтерський облік, податок на прибуток.

Морозовська Галина

Постійний позаштатний автор, має більш як 10-річний досвід роботи бухгалтером-експертом у видавництвах, є автором понад 500 професійних публікацій.
Спеціалізація: податок на прибуток, бухгалтерський облік, зовнішньоекономічна діяльність, ПДВ.

Гарник Альона

Юрисконсульт, є автором більш як 500 індивідуальних консультацій із юридичних питань й оподаткування, а також понад 200 професійних публікацій на юридичну тематику.
Відповідальна за ресурс «Персональні консультації».

 

 

 

 

 

 

 

Наші контакти

Відділ з продажу: 0800 210 102

Відділ обслуговування: 0800 210 103;   (044) 538 0103

Відділ роботи з дилерами: (044) 538 0104

Email: info@interbuh.com.ua


ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!