Бухгалтерські вебінари

Вебінари — це сучасний спосіб швидко та зручно отримати фахові відповіді на запитання у режимі онлайн

Бухгалтерські вебінари від «Інтерактивної бухгалтерії» — це база відео із кращими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування


Хто може користуватися сервісом?

Скористатися сервісом можуть усі бажаючі. Ви можете придбати ліцензію на перегляд будь-якого вебінару за вказаною на сайті ціною, або оформити передплату на «Інтерактивну бухгалтерію» за тарифом «Стандарт» або «Преміум», що дають доступ до вебінарів у передплачений період,. Користувачі за тарифом «Преміум» отримують доступ до всіх вебінарів

Як користуватися?

Оберіть вебінар, який вас зацікавив, із тих що мають відбутися або з архіву. Натисніть кнопку «Отримати доступ», введіть свої контактні дані. Оплатіть вебінар. Після оплати на вказаний вами емейл ви отримаєте пароль доступу до вебінару. Якщо відповідний тариф «Інтерактивної бухгалтерії» дає вам право безкоштовного доступу до вебінару, для участі в ньому достатньо авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль користувача «Інтерактивної бухгалтерії»).

Які переваги сервісу?

Приваблива ціна.
Лише авторитетні та відомі лектори, які досконало розбираються у заявленій тематиці вебінару.
Окрім корисної інформації у режимі відео-конференції, наші користувачі отримують можливість у режимі онлайн поставити запитання лектору.
Всі вебінари проводяться прямо на сайті Інтерактивної бухгалтерії, тож вам не потрібно переходити за посиланням на інший сайт.

Анонс вебінарів

2019-11-01 11:00 Вебінар у відкритому доступі
Алла КОРОЛЬ, / експерт з обліку й оподаткування
Напевно, існують сфери людського життя, де хаос допустимий чи навіть бажаний. Але в діяльності підприємства він не повинен бути. Якщо немає обліку та фіксації господарських операцій, годі вести бізнес і сподіватися на прибутки. І навпаки — контроль та документування гарантують обізнаність про власний стан та взаємини з контрагентами чи державою, а отже — оперативність у прийнятті рішень, гнучкість у повсякденній діяльності та впевненість у спілкуванні з контролюючими органами. Таку обізнаність нам дає інвентаризація. Саме вона стане предметом нашої розмови, адже ніколи не буде зайвим як оновити в пам’яті вже відомі засади цієї процедури, так і вивчити її нові нюанси.
Відкритий доступ
Вебінар почнеться за: 9 дн, 17 год, 46 хв
2019-12-31 12:00 Вебінар у відкритому доступі
Лектор / експерт
Незабаром до вашої уваги — нова порція корисної інформації на актуальні теми та, як завжди, змістовні відповіді на запитання від лектора.
Відкритий доступ
Вебінар почнеться за: 69 дн, 18 год, 46 хв


Архів вебінарів
Приготуйся до змін! Докладніше