Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 238 — п`ятниця, 12 грудня 2014
Експерти коментують
Кабмін затвердив перелік потреб, сума благодійної допомоги для задоволення яких не включається в оподатковуваний дохід учасників бойових дій, масових акцій протесту, мешканців територій зони АТО й АР Крим і не обкладається ПДФО.
Поворотна фіндопомога
Підприємство отримало від засновника-фізособи поворотну фіндопомогу 01.01.2014 р., відповідно, 365 днів за нею спливає 01.01.2015 р. Якщо підприємство поверне її у 2015 році, чи доведеться фіксувати дохід?
Підприємство отримало поворотну фінансову допомогу від юрособи — платника податку на прибуток, з датою повернення 31.12.2011 р. 01.01.2015 р. за нею сплив строк позовної давності. Чи доведеться відображати дохід? Чи потрібно буде й далі нарахувати умовні відсотки? Що буде, якщо у 2015 році її все ж повернуть?
ПДФО
Чи потрібно здійснювати перерахунок й утримувати податок на доходи фізичних осіб із середнього заробітку працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі його смерті?
ЗЕД
Чи може надійти в переробку сировина іноземного замовника з українського митного ліцензійного складу, де вона була попередньо розміщена як товар, закуплений за імпортом? Ця сировина вважатиметься ввезеною в Україну чи закупленою в Україні? Як оформлюються митні документи?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!