Вебінар на тему:

Дивіденди: облік та оподаткування

Вебінар у відкритому доступі

Програма вебінару

 1. Коли не можна виплачувати дивіденди. Умови з оновленого Закону про ТОВ.

 2. Дивіденди фізособам: оподаткування й облік. Які ставки ПДФО діють для дивідендів? Нарахування дивідендів в одному періоді, виплата — в іншому: особливості відображення.

 3. Дивіденди й авансовий внесок із податку на прибуток. Хто та коли його сплачує? Правила обчислення. Як відобразити в декларації з прибутку? Коли дивідендний авансовий внесок зменшує податок на прибуток до сплати? Чи треба єдинникам сплачувати авансовий внесок під час виплати дивідендів? Відповідальність за несплату авансового внеску.

 4. Реінвестиція дивідендів. Чи може один із засновників залишити свої дивіденди, а іншому вони будуть виплачені? Податкові наслідки.

 5. Дивіденди нерезидентам. Бухоблікові правила, курсові різниці, інвалютні особливості. Обмеження у сумі (за новими валютними правилами, що діють із 07.02.2019). Застосування міжнародних договорів для уникнення подвійного оподаткування.

 6. Отримання дивідендів: облік та оподаткування. Яка різниця діє з податку на прибуток за дивідендами? Чи застосовувати різницю, якщо облік ведуть за методом участі в капіталі? Роз’яснення контролюючих органів. Нюанси отримання дивідендів від нерезидентів.

Лектор:

Галина МОРОЗОВСЬКА,
незалежний бухгалтер-експерт