Якщо у вас виникли проблеми з пошуком, пропонуємо подивитися інформаційні відео матеріали
Тип документів:
Аналітичні матеріали
Новини
Область пошуку:
Назва документа
Анонс
Зміст
Відповідність:
усі ці слова
точне слово або фраза
за частиною слів
Мовні поля *:
українська
російська
Сортування результатів:
За релевантністю
За датою (останні зверху)
Вибір періоду публікації матеріалів:
з:
по:

Результат пошуку
Якщо ви не знайшли потрібний документ,
скористайтеся сервісомОсобистий асистент

Кількість документів, що відповідають вашому запиту: 11

  • 12 грудня 2014 A Аналітичні матеріали / Стаття
    ... Консультують спеціалісти Пенсійного фонду України У травні 2014 року (при досягненні віку 56 років 6 місяців) мені призначили пенсію за віком і виплатили грошову допомогу в розмірі 10 пенсій як лікарю. За більш пізній вихід на пенсію мені нарахували доплату в розмірі 7,5% пенсії. Окрім того, я маю ...
  • 12 грудня 2014 A Аналітичні матеріали / Стаття
    ... Консультують спеціалісти Пенсійного фонду України У грудні 2014 року буде 36 років, як я працюю лікарем у районній лікарні. Під час проходження строкової військової служби брав участь у бойових діях. У якому віці я матиму право на пенсію за віком? Чи призначать мені грошову допомогу в розмірі 10 ...
  • 12 грудня 2014 A Аналітичні матеріали / Стаття
    ... Консультують спеціалісти Пенсійного фонду України Я працюю лікарем в інфекційному відділенні міської лікарні протягом 25 років. У цьому році виходжу на пенсію за віком. Чи нарахують мені грошову допомогу при виході на пенсію, враховуючи те, що стаж має бути подвоєний? ВІДПОВІДЬ: Робота в ...
  • 26 вересня 2014 В Найпоширеніші запитання
    ... Головний лікар районної лікарні працює там же за сумісництвом лікарем-хірургом на 0,5 ставки. Як оплачувати його працю за сумісництвом? ВІДПОВІДЬ: Відповідно до п. 4 постанови КМУ від 03.04.1993 р. № 245, керівники державних установ не мають права працювати за сумісництвом, окрім наукової ...
  • 26 вересня 2014 В Найпоширеніші запитання
    ... Лікар-інтерн проходить спеціалізацію на базі практики: 7 календарних місяців у медичному закладі, а 4 місяці — на кафедрі ВНЗ. Як йому надавати відпустку? ВІДПОВІДЬ: З лікарем-інтерном на час проходження інтернатури укладають строковий трудовий договір на період навчання в інтернатурі. Тому на ...
  • 26 вересня 2014 В Найпоширеніші запитання
    ... Як оплачувати працю лікаря, у якого минув п’ятирічний термін із дати атестації, а на чергову атестацію він документи своєчасно не надав і не пройшов курси підвищення кваліфікації? ВІДПОВІДЬ: Така ситуація справді трапляється, і як її вирішити, визначено Положенням про порядок атестації лікарів ...
  • 26 вересня 2014 В Найпоширеніші запитання
    ... Лікар має право на 25%-ве підвищення у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці. З 02 вересня він бере 5 календарних днів щорічної основної відпустки. Чи можна виплатити допомогу на оздоровлення й у якому розмірі? ВІДПОВІДЬ: Незважаючи на те що надання допомоги на оздоровлення передбачено ...
  • 26 вересня 2014 В Найпоширеніші запитання
    ... , перелічених у пп. 4.1.1 цих Умов, на встановлення надбавки за безперервну роботу мають право лише голов­ні лікарі закладів, усі працівники яких мають право на зазначену надбавку. Тобто головним лікарям центрів ПМСД надбавку за тривалість безперервної роботи не встановлюють. Таке роз’яснення прозвучало й у ...
  • 5 грудня 2013 A Аналітичні матеріали / Стаття
    ... Чи буде дійсним подорожній лист без відміток лікаря та механіка Чи обов’язкові підпис і штамп лікаря та механіка на подорожньому листі автомобіля? Чи буде дійсним подорожній лист без їх відміток? На підставі цього документа чи можна списувати витрати на ПММ? Чи підтверджуватиме він витрати в ...
  • 9 серпня 2013 A Аналітичні матеріали / Стаття
    ... Лікар відмовився від чергової атестації: як бути в такій ситуації Чи обов’язково лікарі повинні проходити атестацію кожні п’ять років? Як бути з лікарем, який не виявив бажання проходити чергову атестацію? Чи може він продовжувати роботу і як її оплачувати? ВІДПОВІДЬ: Така ситуація справді ...
  • 30 липня 2013 A Аналітичні матеріали / Стаття
    ... Головний лікар не має права на надбавку за безперервний стаж (коментар до листа Мінсоцполітики від 13.05.2013 р. № 200/13/116-13) Коментований лист роз’яснив правомірність призначення надбавки за тривалість безперервної роботи (далі — надбавка за безперервну роботу) головним лікарям центрів, які ...