У липні 2018 року підприємство підвищило заробітну плату випереджаючим шляхом: оклад у червні 2018 становив 5600 грн, а після підвищення в липні 2018 року — 6100 грн. Коли виникає право на індексацію зарплати у 2019 році?

ВІДПОВІДЬ: Індексація випереджаючим шляхом — це особливий механізм індексації. Стисло про алгоритм індексації випереджаючим шляхом зазначено в абзацах 8–10 Порядку індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 (далі Порядок № 1078). Приклад проведення індексації випереджаючим шляхом наведено в додатку 5 до Порядку № 1078.

Механізм індексації випереджаючим шляхом передбачає, що підприємство після підвищення посадового окладу встановлює ще й конкретну суму підвищення (це та сама індексація), скажімо, 200–300 або 500 грн, і виплачує цю суму щомісяця (замість індексації).

Таку суму називають підвищенням, але за суттю це та сама індексація, мета якої — проіндексувати зарплату випереджаючим шляхом. Розмір такого підвищення (індексації) визначають виходячи з прогнозного рівня інфляції, як правило, на поточний рік. Для розрахунку доречно використовувати показник прожиткового мінімуму для працездатних осіб (але треба визначитися, на яку дату його братимемо) і прогнозний рівень інфляції на поточний рік.

Отже, установлена сума підвищення (або індексації) не впливає на розмір посадового окладу, тому не є підвищенням посадового окладу. Надалі підприємство щомісяця перевіряє, чи не перевищила встановлену суму підвищення сума індексації, обчислена за загальним алгоритмом із Порядку № 1078.