Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у листі від 06.07.2016 р. № 14678/6/99-99-14-03-03-15 висловилася із питань: проведення повторних перевірок контролюючими органами; обчислення строків перевірки платника податків та врахування правил внутрішнього трудового розпорядку, установлених таким платником, під час його перевірки посадовими особами контролюючого органу.

1. У разі подання платником податків уточнюючого розрахунку з відповідного податку за період, який перевірявся контролюючим органом, ПКУ не обмежено коло питань, у т.ч. повноти нарахування та сплати інших податків і зборів, передбачених ПКУ, які можуть бути предметом перевірки контролюючою органу під час проведення перевірки такого платника.

2. У разі виконання платником податків законних вимог посадових осіб контролюючих органів, неперешкоджання їх законній діяльності й надання в повному обсязі документів, пов'язаних із предметом перевірки, а також виконання інших обов'язків, прописаних у ст. 16 ПКУ, відсутність можливості забезпечення присутності посадових осіб контролюючих органів за місцезнаходженням платника податків з огляду на графік роботи підприємства, відмінний від загальноприйнятого, згідно зі ст. 81 ПКУ, не може бути підставою для складання відповідних актів про недопуск посадових осіб контролюючих органів до проведення перевірки. Тобто тривалість перевірки визначається в робочих днях із урахуванням правил внутрішнього трудового розпорядку платника податків.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»