Новини публікуються мовою оригіналу

Прес-центр Управління Держпраці в Миколаївській області нагадує: звернення працівника з позовом про стягнення належної йому заробітної плати не обмежено будь-яким строком. Водночас передбачено особливий порядок вирішення трудових спорів зі стягнення нарахованої, але не виплаченої працівнику заробітної плати шляхом видачі судом «наказу» про примусове стягнення заборгованості із заробітної плати.

Заява про видачу судового наказу повинна містити «вимоги заявника і обставини, на яких вона ґрунтується» (п. 3 ст. 98 ЦПК). Мовиться про «довідку про нараховану, але не виплачену підприємством заробітну плату», яку можна отримати в бухгалтерії підприємства. У випадку ненадання підприємством довідки про невиплачену заробітну плату, відповідно до ч. 1 ст. 137 ЦПК, необхідно надати суду клопотання про витребування судом доказів (письмової інформації про розмір заборгованості із заробітної плати).

Нагадаємо!

Судовий збір у разі звернення до суду за вирішенням трудового спору не стягується, тобто звернення до суду є безкоштовним (ст. 5 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 р. № 3674-VI).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»