Новини публікуються мовою оригіналу

Головне управління Держпраці у Харківській області на своєму сайті роз’яснює, у яких випадках за громадянами, котрі приймаються на військову службу за контрактом, зберігаються  місце роботи, посада та середній заробіток.

Для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) уведення правового режиму воєнного стану та призначаються на посади, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється до закінчення особливого періоду чи до оголошення рішення про демобілізацію (ч. 3 ст. 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

Відповідно до роз’яснення Генерального Штабу ЗСУ Міноборони від 12.05.2016 р. з огляду на зміст заходів мобілізації та демобілізації й по теперішній час, незважаючи на те що у 2016 році рішення про проведення мобілізації не оголошувалося, воєнний стан не вводився, Збройні сили України функціонують в умовах особливого періоду.

Згідно з нормами ст. 119 КЗпП, зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) уведення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду чи до дня фактичної демобілізації.

Тобто, за умови якщо контракт укладається з посиланням або формулюванням ч.  3 ст. 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», за такими працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) уведення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток.

Від редакції!

У матеріалі «Працівник замість проходження строкової військової служби уклав контракт: чи зберігати середній заробіток» також указувалося, що залежно від того, із яким формулюванням і на який період укладено контракт, можна говорити, чи поширюються на працівника гарантії, визначені ч. 3 ст. 119 КЗпП.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»