Новини публікуються мовою оригіналу

Як повідомляє прес-служба Мінекономіки, в електронній системі публічних закупівель ProZorro з’явилася довгоочікувана функція перевірки оплати за контрактом. Завдяки зусиллям Мінекономрозвитку, команди ProZorro, Мінфіну, системи Є-Data та проекту 007, кожен бажаючий може ознайомитися не лише з текстом контракту, який було підписано з переможцем тендеру, а ще й дізнатися, чи була проведена по ньому оплата.

Головним завданням у процесі інтеграції було поєднати інформацію за конкретними контрактами в системі ProZorro з інформацією зі сплати за цими контрактами Держказначейством. Окрім технічного боку робіт, чималих зусиль потребувало бюрократичне узгодження процедур. Їх швидкому завершенню спряла, зокрема, підтримка й сприяння Уряду. Рішення максимально сприяти інтеграції реєстрів і відкритих баз даних у систему ProZorro було затверджено під час засідання Уряду 01 червня.

Дані щодо оплати контрактів, як і решту документації по тендеру, можна знайти на сторінці тендеру на сайті prozorro.gov.ua.

Презентацію функції контролю можна переглянути за посиланням.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»