На сайті Держказначейства розміщено документи, необхідні для здійснення обліку права вимоги векселедержателя за фінансовими векселями через систему електронного обігу фінансових векселів (далі — СЕО):

  • Договір про участь у системі електронного обігу казначейських фінансових векселів;
  • Заявка про приєднання до Договору;
  • Проект Договору (територіальні органи Казначейства України).

При цьому слід звернути увагу, що Договір про участь у системі електронного обігу казначейських фінансових векселів є договором приєднання відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України, згідно з якою він складається Держказначейством та укладається лише шляхом приєднання до нього в цілому особи, що виявила бажання укласти цей договір. Приєднання в такому випадку здійснюється відповідно до Заяви-приєднання.

Заява-приєднання заповнюється у двох оригінальних примірниках українською мовою, друкованими літерами та приймається, якщо немає виправлень чи необумовлених зауважень.

Векселедержатель, який діє на законних підставах, підписавши цю Заяву-приєднання, укладає Договір про участь у системі електронного обігу фінансових векселів, розміщений на офіційному веб-порталі Державної казначейської служби за адресою: http://www.treasury.gov.ua, шляхом приєднання до всіх його умов у цілому.

За інформацією офіційного сайта Держказначейства

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»