Новини публікуються мовою оригіналу

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на своєму веб-сайті розмістило роз’яснення щодо такої ситуації:

«Учитель минулого року звільнився за власним бажанням з одного загальноосвітнього навчального закладу й працевлаштувався з 02 листопада минулого року в інший. Бухгалтерія відмовляє в наданні щорічної основної відпустки влітку цього року повної тривалості, мотивуючи тим, що не відпрацьовано повний робочий рік, і передбачає відпустку тривалістю 40 календарних днів. Чи правильно робить бухгалтерія?».

Та обставина, що вчитель звільнився з попереднього місця роботи за власним бажанням, а не шляхом переведення, не має значення при реалізації права як педагогічного працівника на отримання щорічної відпустки в перший рік роботи  за новим місцем роботи в навчальному закладі в період літніх канікул.

Переведення з одного місця роботи на інше впливає лише на обчислення тривалості робочого року, за який надається відпустка.

Пропорційність тривалості відпустки залежно від робочого року застосовується лише за умови звільнення педагогічних працівників.

Отже, щорічну основну відпустку за 2015–2016 робочий рік, який відраховується з листопада 2015 року, тобто із часу прийняття на роботу до іншого загальноосвітнього навчального закладу, мають надати влітку 2016 року повної тривалості, а саме — 56 календарних днів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»