Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики наказом від 13.06.2016 р. № 646 затвердило Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів).

Установлення премій держслужбовцям здійснюється керівником державної служби в державному органі відповідно до затвердженого ним положення про преміювання, розробленого згідно із цим Типовим положенням і погодженого з виборним органом первинної профспілкової організації (за наявності).

Держслужбовцям можуть установлюватись такі види премій, як:

1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

2) місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску до загального результату роботи державного органу.

Розмір премії державного службовця встановлюється керівником державної служби в державному органі шляхом видання відповідного наказу (розпорядження).

Порядок розрахунку й розподілу фонду преміювання в державному органі визначається в положенні про преміювання відповідного державного органу.

Бухгалтерська служба відповідного державного органу щомісяця або щокварталу розраховує фонд преміювання державного органу в розрізі кожного самостійного структурного підрозділу залежно від їхньої штатної чисельності та доводить зазначену інформацію до відома їхніх керівників.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»