Новини публікуються мовою оригіналу

Управління Держпраці в Кіровоградській області в роз’ясненні на своєму веб-сайті звертає увагу:

правила обчислення iндексу споживчих цiн і сум індексації визначенi Порядком проведення iндексацiї грошових доходiв населення, затвердженим постановою КМУ вiд 17.07.2003 р. № 1078. Цим Порядком не передбачено нарахування суми iндексацiї звiльненому працiвниковi.

Пiд час звiльнення працiвника виплата всiх сум, що належать йому вiд пiдприємства, установи, органiзацiї, здійснюється в день звільнення (ст. 116 КЗпП).

Від редакції!

Кошти, які нараховуються в порядку індексації зарплати, мають компенсаторний характер, а суперечка щодо стягнення невиплачених роботодавцем сум індексації зарплати є трудовим спором, пов'язаним із недотриманням законодавства про оплату праці (див. рішення КСУ від 15.10.2013 р. № 9-рп/2013).

Оплата праці в обов’язковому порядку підлягає індексації, а також є державною гарантією (ст. 2 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 р. №  1282-XII, ст. 18 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 05.10.2000 р. № 2017-III). У разі непроведення індексації зарплати працівників роботодавців можуть притягти до відповідальності й застосувати штрафи, що передбачено ч.  1 ст. 41 КпАП і ч. 2 ст. 265 КЗпП. На цьому ми акцентували увагу в матеріалі «Який розмір штрафу за тривале непроведення індексації» газети № 222/2015. До того ж КСУ в Рішенні від 15.10.2013 р. № 9-рп/2013 розтлумачив, що працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому індексації (компенсації втрати) зарплати без обмеження будь-яким строком. Адже суперечка щодо стягнення невиплачених роботодавцем сум індексації зарплати є трудовим спором, пов'язаним із недотриманням законодавства про оплату праці. При цьому не має значення, нараховувалася індексація чи ні.

Тож працівник має законне право вимагати в судовому порядку навіть після звільнення виплатити йому належні суми індексації, котрі не були нараховані на його заробіток.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»