Новини публікуються мовою оригіналу

У підкатегорії 119.11 системи «ЗІР» податківці пояснили, що відокремлений підрозділ юридичної особи (у т.ч. філія, представництво) як платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючих органах, повідомляти про всі об’єкти оподаткування й об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, через які провадиться діяльність або щодо яких виникає обов’язок зі сплати податків і зборів у відокремленого підрозділу шляхом подання до контролюючого органу повідомлення за формою № 20-ОПП.

Отже, юрособа подає до контролюючого органу повідомлення за формою № 20-ОПП щодо підрозділів, рухомого й нерухомого майна, об’єктів оподаткування чи об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність юридичною особою, окрім об’єктів оподаткування, відомості щодо котрих надані до відповідних контролюючих органів відокремленими підрозділами такої юридичної особи в установленому порядку.

Контролюючий орган уносить до Єдиного банку даних юридичних осіб інформацію про об’єкти оподаткування протягом 30-ти днів після надходження повідомлення за формою № 20-ОПП до контролюючого органу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»