Новини публікуються мовою оригіналу

Мінрегіонбуд наказом від 13.06.2016 р. № 150 затвердив Порядок проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (далі — Порядок № 150). Останній визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, у якому не створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники котрого не прийняли рішення щодо форми управління багатоквартирним будинком.

Як передбачено Порядком № 150, оголошення про проведення конкурсу, а також про способи й місце отримання конкурсної документації, розмір плати за участь у конкурсі (у разі її визначення організатором конкурсу) розміщуватимуться організатором конкурсу на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу організатор конкурсу також публікуватиме в ЗМІ.

Конкурсна документація надаватиметься особисто чи надсилатиметься поштою організатором конкурсу його учаснику протягом 3-х робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями здійснюється наступного дня після спливу строку їх подання на засіданні конкурсної комісії в час та в місці, що зазначені в оголошенні про проведення конкурсу, у присутності учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, або вповноважених ними осіб.

Конкурсні пропозиції, котрі не було відхилено, оцінюватимуться конкурсною комісією окремо щодо кожного об'єкта конкурсу. Оцінювання конкурсних пропозицій здійснюватиметься за бальною системою, що визначається організатором конкурсу. При цьому максимальна сума балів становить 100 балів. Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що дорівнює 50 балам.

Переможцем конкурсу визначатиметься його учасник, що набрав максимальну кількість балів щодо об'єкта конкурсу. Переможець конкурсу за кожним об'єктом конкурсу оголошуватиметься на засіданні конкурсної комісії, на яке запрошуватимуться всі учасники конкурсу чи вповноважені ними особи.

Протягом 5-ти календарних днів із дня прийняття виконавчим органом місцевої ради рішення про призначення управителя з переможцем конкурсу укладатиметься договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»