Новини публікуються мовою оригіналу

Платники податку на прибуток, для яких базовим звітним (податковим) періодом є квартал (півріччя, 9 місяців, рік), подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств з ідентифiкатором форми за реєстром ДФС — J0100114.

Платники податку на прибуток, для яких базовим звітним (податковим) періодом є календарний рік, подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств з ідентифiкатором форми за реєстром ДФС — J0108102.

У разі якщо не з вини платника до контролюючого органу податкова декларація з податку на прибуток замість ідентифікатора форми J0108102 (базовий звітний період — рік) надходить за формою J0100114 (базовий звітний період — квартал), штрафні санкції за несвоєчасне подання податкової звітності не застосовуються.

При цьому для підтвердження правильного значення ідентифікатора форми за реєстром ДФС під час відправлення податкової декларації з податку на прибуток, платник податку має право подати копію відповідної декларації на паперових носіях особисто чи вповноваженою на це особою.

Відповідне роз’яснення розміщено на сайті ГУ ДФС у Донецькій області.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»