Державною судовою адміністрацією України направлено листи до Президента України, Прем’єр-міністра України та Міністра фінансів України щодо необхідності першочергового вирішення питання забезпечення виплати в поточному році суддівської винагороди та заробітної плати працівникам апаратів судів. Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Судової влади України.

Звернення обумовлені тим, що склалася ситуація, коли бюджетні призначення останніх трьох місяців 2013 року не покривають потреби на виплату суддівської винагороди та вихідної допомоги суддям, що пішли у відставку, а кошти на виплату заробітної плати працівникам апаратів судів навіть на рівні обов’язкових виплат взагалі відсутні.

Незважаючи на вжиті заходи, гострим питанням залишається неприпустимо низький рівень оплати праці працівників апаратів судів, який незалежно від навантаження та відповідальності прирівнюється до зарплати некваліфікованих працівників і є одним із найнижчих серед інших працівників сфери державного управління.

Державна судова адміністрація України неодноразово наголошувала на необхідності внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» у частині збільшення видатків загального фонду Державного бюджету України для забезпечення оплати праці працівників апаратів судів у 2013 році на рівні не нижчому ніж середня заробітна плата інших працівників сфери державного управління.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»