Новини публікуються мовою оригіналу

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (котра вповноважена, зокрема, здійснювати державний санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний і фітосанітарний контроль) у листі від 21.06.2016 р. № 15-1-2-6/4304 повідомила:

  • у разі проходження державного контролю харчових продуктів (за кодом УКТ ЗЕД), включених до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у т.ч. у формі попереднього документального контролю), у разі переміщення їх через митний кордон України, затвердженого постановою Кабміну від 05.10.2011 р. № 1031 (далі — Перелік № 1031), згідно з яким для цих товарів передбачено проведення державного санітарно-епідеміологічного й ветеринарно-санітарного контролю, зазначений контроль може обмежуватися здійсненням лише ветеринарно-санітарного контролю, про що ставиться відповідна відмітка (штамп) на товаросупровідному документі;
  • у випадку проходження державного контролю харчових продуктів, включених до Переліку № 1031, для яких у цьому Переліку передбачено проходження державного санітарно-епідеміологічного контролю й не передбачений ветеринарно-санітарний контроль, проводиться державний санітарно-епідеміологічний контроль. Після завершення державного санітарно-епідеміологічного контролю на товаросупровідному документі проставляється відповідна відмітка (штамп).
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»