Новини публікуються мовою оригіналу

23 червня 2016 року відбулася головна подія року для представників бухгалтерської професії — 3-й Національний форум бухгалтерів «Територія успіху». Організатор заходу — Міжнародна громадська організація «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів», яка вже протягом 9-ти років займається підвищенням професійних й особистісних компетенцій бухгалтера.

За традицією, що склалася, на форумі не мовилося про податки, бухгалтерський облік, бюджет або звітність. Протягом усього дня понад 200 учасників визначали свою територію успіху: удосконалювали особистісні навички, шукали нові джерела натхнення й мотивації для сходження на нові вершини.

У межах 6-ти майстер-класів від відомих спікерів обговорювалися питання самоменджменту, постановки й досягнення цілей, енергетики, харизми, ділового етикету, мотивації, підвищення продуктивності тощо.

Відкрила Форум психолог, мотиваційний спікер, єдиний в Україні тренер зі щастя Алла Кліменко. У своєму майстер-класі «Тікаючи від акули: як мотивувати себе на більше» спікер розповіла про секрети позитивного мислення й мотивації, а також розкрила маленькі таємниці з досягнення високих результатів, визначивши 5 етапів на шляху до мети.

Презентація Алли Кліменко «Тікаючи від акули: як мотивувати себе на більше»

Продовжилася робота 1-ї секції майстер-класом Володимира Дегтярьова «Усвідомлене життя: як визначити свої справжні цінності та цілі». Під час виступу відомий бізнес-тренер розповів про те, як приймати правильні рішення на роботі та в особистому житті, устигати більше й забути про такі поняття, як стрес, неорганізованість, сумніви та перепони.

Презентація Володимира Дегтярьова «Усвідомлене життя: як визначити свої справжні цінності та цілі»

Після перерви 2-гу секцію форуму відкрила Лідія Смола, доктор політичних наук, професор КПІ. Під час майстер-класу «Харизма чи мистецтво завоювання сердець» експерт розкрила секрети успіху харизматичних особистостей, поділилася покроковою методикою розвитку харизми та безліччю практичних порад, за допомогою яких можна розпалювати вогонь у серцях слухачів уже з перших хвилин спілкування.

Протягом цієї секції виступив також Фарід Сафаров, дипломат, фахівець із міжнародного права й міжнародної економіки. У запропонованому майстер-класі «Секрети ділового етикету, які допоможуть завжди бути на висоті» експерт розповів про те, як правильно презентувати себе, будувати власний імідж, а також обирати дрес-код, що відповідатиме певній ситуації. Окрім того, фахівець поділився цінною інформацією з підготовки та проведення переговорів, акцентувавши увагу на деталях, які в переговорах є важливішими за слова.

У завершальній, 3-й секції «Території успіху», виступив професор бізнесу Київської школи економіки Михайло Колісник. Про управління власними фінансами, типові помилки персональних фінансів і персональної фінансової звітності експерт розповідав під час свого майстер-класу «Професія — бухгалтер. Як устигати жити, працювати й приймати правильні фінансові рішення». До того ж спікер поділився знаннями про те, як управляти людським капіталом, збільшуючи його протягом усього життя, а також надав поради щодо вибору навчальних програм з управління особистими фінансами.

Презентація Михайла Колісника «Професія — бухгалтер. Як устигати жити, працювати і приймати правильні фінансові рішення»

Форум завершився майстер-класом Олени Макєєвої, віце-президента МГО «РНБА», бізнесмена, громадського діяча й бізнес-тренера. Цього разу експерт провела майстер-клас на тему «Власний бренд: покрокова інструкція по особистому успіху», у якому на власному прикладі поділилася дієвою формулою досягнення успіху, неймовірних можливостей і видатних результатів, яких можна досягти, збудувавши власний бренд.

Презентація Олени Макеєвої «Власний бренд: покрокова інструкція по особистому успіху»

Протягом насичених 10-ти годин кожен учасник, окрім безцінних знань, отримав натхнення, мотивацію на вчинення нових кроків і потужний заряд енергії та непереборне бажання робити, жити й бути щасливим.

Чудовим завершенням 3-го Національного форуму бухгалтерів став розіграш подарунків від партнерів заходу, серед яких:

  • 2 брендованих портативних акумуляторних пристрої Xiomi 5000mah і 2 сертифікати на безкоштовне використання сервісу E-DOC (3 міс. і 6 міс.) від Генерального партнера форуму компанії Е-СОМ;
  • 5 книг з особистісного розвитку від партнера з автоматизації компанії «Скайлайн Софтвер» — розповсюджувача програм 1С в Україні;
  • 3 сертифікати номіналом 500 грн від fashion-партнера — бутика жіночого одягу Wardrobe;
  • 2 спа-набору з органайзерами для косметики, а також пляжного набору та ліцензія на користування програмою MEDOC протягом 1 року від компанії M.E.Doc IS;
  • 3 сертифікати з номінальною знижкою 500 грн від Etiquette School;
  • 2 книги з оподаткування, карта на користування, а також річний VIP-абонемент на користування сервісом від першої інтерактивної платформи про податки TaxLink;
  • 4 сертифікати на передплату від видавництва «Професійні видання».

У підсумку учасники й організатори домовилися про наступну зустріч, що відбудеться незабаром на 4-му Національному форумі бухгалтерів, який обіцяє бути ще цікавішим і масштабнішим.

Ознайомитися із фотозвітом можна за посиланням.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»