Новини публікуються мовою оригіналу

Починаючи з 01 липня 2016 року Звіти з ЄСВ за звітний період «червень 2016 року» і Звіти з ЄСВ за звітні періоди 2016 року подаються за новою формою та відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Нові електронні формати Звіту розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Для подання Звіту в електронному вигляді за новими формами та згідно із затвердженим форматом (стандартом) платникам єдиного внеску за умови відсутності діючого Договору про визнання електронних документів (J/F1391004) із відповідним територіальним органом ДФС необхідно укласти такий Договір.

Підготувати, заповнити й надіслати Звіт із ЄСВ в електронному вигляді за новими формами можна також, скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет платника» (cabinet.sfs.gov.ua).

Водночас Звіт із ЄСВ за попередній звітний період (періоди) до 2016 року, який не подавався, подається до контролюючого органу за формою, що діяла з 01 травня 2015 року та, відповідно, у форматах, визначених для таких форм.

Про це інформує ДФС.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»