Новини публікуються мовою оригіналу

Мінфін наказом від 02.06.2016 р. № 523 уніс зміни до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Зокрема ними передбачено:

1. Нові редакції Звіту про заборгованість за окремими програмами (форми № 7д.1, № 7м.1) та Довідки про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів.

2. За наявності залишків коштів на особових рахунках головні розпорядники коштів місцевих бюджетів і розпорядники коштів місцевих бюджетів нижчого рівня, що мають свою мережу, окремо складають «Звіт про надходження та використання коштів загального фонду» (форми № 2д, № 2м) і відображають відповідну інформацію в графах 7 та 10.

За наявності залишків коштів на особових рахунках і банківських рахунках для розподілу коштів бюджету розвитку між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня й одержувачами бюджетних коштів головні розпорядники коштів місцевих бюджетів і розпорядники коштів місцевих бюджетів нижчого рівня, що мають свою мережу, окремо складають «Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду»  (форми № 4-3д, № 4-3м) і відображають відповідну інформацію в графах 9, 13 та 14.

3. У Звіті про заборгованість за окремими програмами (форми № 7д.1, № 7м.1):

  • у графі 6 «Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду (року), з неї прострочена» із загальної суми дебіторської заборгованості, котра виникла на дату складання бюджетної звітності при виконанні кошторису (плану використання бюджетних коштів) за поточний та минулі звітні роки, уточнюється сума заборгованості з простроченим строком;
  • у графі 9 «Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду (року), з неї прострочена» із загальної суми кредиторської заборгованості уточнюється сума заборгованості з простроченим строком.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»