Кабмін затвердив порядки зарахування коштів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, використання зазначених коштів і здійснення контролю за їх витрачанням у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення (далі — Порядки). Зроблено це на виконання вимог Законів України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 р. № 2633-IV і «Про питну воду та питне водопостачання» від 10.01.2002 р. № 2918-III

Згідно з ними, суб’єкти господарювання, які мають ліцензію на право провадження госпдіяльності з виробництва теплоенергії, з централізованого водопостачання та водовідведення (ліцензіати), у місячний строк із дня набрання чинності цими Порядками відкривають спецрахунки в уповноважених банках, які обслуговують такі рахунки. Такими банками визначено Ощадбанк та Укргазбанк.

Ліцензіати з коштів, що надходять на їх поточні рахунки, щоденно перераховують на спеціальний рахунок кошти в обсязі, передбаченому в установлених тарифах для виконання інвестиційних програм.

Водночас під час перерахування коштів на спецрахунок у графі «Призначення платежу» платіжного доручення зазначається: «кошти для виконання інвестиційних програм».

Постанова КМУ «Про затвердження порядків зарахування коштів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, використання зазначених коштів і здійснення контролю за їх витрачанням у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» від 09.10.2013 р. № 750.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 24.10.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»