Новини публікуються мовою оригіналу

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах у разі роботи за сумісництвом є копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника та печаткою за основним місцем роботи.

Для розрахунку виплат у разі, коли на момент настання страхового випадку застрахована особа працює за сумісництвом, обчислення середньої заробітної плати здійснюється страхувальниками окремо за основним місцем роботи й за сумісництвом. Розрахунковий період у такому разі визначається за кожним місцем роботи окремо.

Страхові виплати й оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця провадиться на підставі копії виданого в установленому порядку листка непрацездатності, засвідченої підписом керівника та скріпленої печаткою за основним місцем роботи, та довідки про середню заробітну плату за основним місцем роботи. Якщо особа працює на декількох роботах за сумісництвом, то ще додаються довідки про середню заробітну плату за місцями роботи за сумісництвом.

У цьому випадку сумарна заробітна плата, із якої розраховуються виплати, за місяцями розрахункового періоду за основним місцем роботи й за місцем (місцями) роботи за сумісництвом не може перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування ЄСВ.

Про це нагадує на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» Виконавча дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»