Новини публікуються мовою оригіналу

ДФСУ в підкатегорії 108.02.05 системи «ЗІР» роз’яснила порядок заповнення рядків 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 і 2.1 додатка «Відомості про наявність земельних ділянок» до загальної податкової декларації платника ЄП групи 4, якщо платник має декілька орендованих земель (коди органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням земельної ділянки за КОАТУУ однакові).

Як повідомили контролери, якщо коди органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням земельної ділянки за КОАТУУ однакові, то під час подання загальної декларації рядки 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 та 2.1 додатка до такої декларації можуть заповнюватись одним рядком за одним КОАТУУ по земельних ділянках з однаковою нормативною грошовою оцінкою.

У разі якщо в межах одного КОАТУУ земельні ділянки мають різну нормативну грошову оцінку, то кількість рядків має бути збільшена з метою відображення в розрахунковій частині Декларації.

За умови якщо в межах одного КОАТУУ знаходиться декілька земельних ділянок, колонки 3–8 додатка до такої декларації не заповнюються.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»