Новини публікуються мовою оригіналу

ГУ ДФС у Чернівецькій області надало відповідь на таке запитання:

«Підприємство збирається купувати й реалізувати лікарські медикаменти й товари за ставками ПДВ 7% та 20% через аптеку. Як правильно заповнити Додаток 2 до податкової декларації з ПДВ?».

Під час заповнення Додатка 2 до податкової декларації з ПДВ «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)» у колонці 2 табличної частини зазначається індивідуальний податковий номер (ІПН) платника податку постачальника, а при формуванні від’ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених під час увезення товарів на митну територію України, — власний ІПН платника податку (покупця).

Порядком заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженим наказом Мінфіну від 28.01.2016 р. № 21, не передбачене в колонці 5 Додатка 2 розшифрування суми від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 21) за ставками податку (7% або 20%).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»