Новини публікуються мовою оригіналу

Згідно з постановою КМУ «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» від 06.04.2016 р. № 292, до групи 4 оплати праці належать посади керівників самостійних структурних підрозділів інших державних органів. У зв’язку із цим посадовий оклад керівника апарату місцевої адміністрації Мінсоцполітики рекомендує визначати за цією групою, тобто на рівні керівника департаменту, а заступника керівника апарату — до групи 5 оплати праці з відповідним посадовим окладом з урахуванням юрисдикції державних органів.

Посади керівників структурних підрозділів та їх заступників в апараті місцевої державної адміністрації визначаються як для керівників структурних підрозділів у складі департаменту, служби, самостійного управління за групою 6 оплати праці.

Посадові оклади керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема, начальника фінансового управління, визначаються за групою 4 оплати праці на рівні керівника самостійного управління, а його заступника — за групою 5 оплати праці.

Стосовно посади адміністратора, то на нині цієї посади в додатку 3 не визначено, тому до внесення відповідних змін пропонуємо посадовий оклад адміністратора визначати на рівні державного адміністратора (група 6).

Посадові оклади державних службовців районних у місті Києві державних адміністрацій визначаються як для державних органів, юрисдикція котрих поширюється на територію одного чи декількох районів, міст обласного значення.

На цьому акцентує увагу Мінсоцполітики в листі від 12.05.2016 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»