Новини публікуються мовою оригіналу

ГУ ДФС у Тернопільській області на своєму офіційному веб-сайті повідомляє: передання між продавцем і покупцем податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної в електронній формі здійснюється в спосіб, передбачений домовленістю між ними, зокрема:

  • за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем

або

  • шляхом відправлення електронних носіїв, на яких записано цей документ.

Своєю чергою, відповідно до п. 201.10 ПКУ, із метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих у ЄРПН, покупець надсилає в електронному вигляді запит до ЄРПН, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН і податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в ЄРПН й отриманими покупцем.

Із метою отримання продавцем зареєстрованого в ЄРПН розрахунку коригування, що підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем, такий продавець надсилає в електронному вигляді запит до ЄРПН, за яким одержує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію розрахунку коригування в ЄРПН і розрахунок коригування в електронному вигляді. Такий розрахунок коригування вважається зареєстрованим у ЄРПН й отриманим продавцем.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»