Новини публікуються мовою оригіналу

Головне управління ДФС у Луганській області на своєму офіційному веб-сайті повідомляє: платник ПДВ, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію з ПДВ і заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається в податковій декларації. У такій заяві платник податку зазначає про його відповідність або невідповідність критеріям, визначеним п. 200.19 ПКУ (п. 200.7 ПКУ).

Якщо в сумах ПДВ, задекларованих до бюджетного відшкодування, частково чи повністю містяться суми ПДВ, сплачені платником під час здійснення експортних/імпортних операцій, то такий платник податку в разі подання до контролюючого органу податкової звітності з ПДВ повинен додати оригінали митних декларацій.

При цьому якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, то така електронна митна декларація надається контролюючим органом за місцем митного оформлення контролюючому органу за місцем обліку такого платника ПДВ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»