Новини публікуються мовою оригіналу

На офіційному порталі ДФСУ оприлюднено проект постанови КМУ «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну». Останньою планується встановити:

  • мінімальну роздрібну ціну як граничну ціну (без урахування акцизного податку з реалізації в роздрібній торгівлі підакцизних товарів), що застосовується суб’єктами господарювання в разі здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами;
  • мінімальну оптово-відпускну ціну на тютюнові вироби як граничну ціну, що застосовується виробниками й імпортерами тютюнових виробів під час здійснення оптової торгівлі.

Так, для прикладу: згідно з проектом відповідної постанови, мінімальна роздрібна ціна на 1 пачку (20 штук) сигарет без фільтра встановлена на рівні 15,00 грн, із фільтром — 15,74 грн.

У разі якщо відповідний документ буде прийнято, мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни не застосовуватимуться:

  • протягом 30 днів із дня набрання чинності відповідною постановою до тютюнових виробів виготовлених до набрання чинності постановою;
  • для цілей визначення митної вартості тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну під час їх митного оформлення.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»