Кабінет Міністрів України затвердив Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міндоходів.

Відповідно до Стратегії, у найближчі п’ять років робота Міндоходів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації митного регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, запровадження сучасної IT-функції в роботу органів доходів і зборів.

Зокрема Міністерство планує за результатами аналізу очікувань платників і міжнародного досвіду запровадити  низку найбільш затребуваних послуг та сервісів для кожного із сегментів платників, у першу чергу, електронних. Наприклад, планується запровадження сервісу попереднього заповнення декларацій (e-Filing), розвиток кабінету платника (e-Taxpayers Files), упровадження сервісу інтернет-платежів для сплати податків (e-Payments), у тому числі платежів через мобільні пристрої.

У Міністерстві також планують переорієнтувати роботу вже працюючих сервісних центрів на надання всього комплексу адміністративних послуг із податкових і митних питань. Увага також буде приділена розвитку митних пунктів пропуску, забезпеченню їх сучасними технічними засобами митного контролю: GPS-замками, мобільними та стаціонарними сканерами, електронними вагами, системами відеоспостереження та зчитування номерів тощо.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»