Новини публікуються мовою оригіналу

Міжрегіональне головне управління ДФС — Центральний офіс з ОВП у листі від 28.04.2016 р. № 9355/10/28-10-01-3-11 розглянуло питання щодо коригування податкових зобов’язань із ПДВ.

Якщо продавцем — платником ПДВ на дату отримання попередньої (авансової) оплати були визначені податкові зобов’язання з ПДВ та надалі стались обставини, унаслідок яких неможливо виконати умови договору постачання товарів/послуг і/або відбулася зміна умов договору та/або був складений інший договір, то продавець — платник ПДВ має право скласти розрахунок коригування до податкової накладної та зменшити нараховану суму податкових зобов’язань із ПДВ.

Складання такого розрахунку здійснюється на дату підписання документа, на підставі якого кошти, отримані за одним договором постачання товарів/послуг, будуть зараховані в рахунок оплати вартості товарів/послуг за другим договором постачання. При цьому в графі 2 розрахунку зазначається: «Залік попередньої оплати в рахунок поставлених товарів/послуг за іншим договором № ___ від ___ ____________ ____».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»