Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у листі від 13.04.2016 р. № 8277/6/99-99-22-07-03-15 висловилася щодо перереєстрації РРО у зв'язку зі зміною назви адреси його використання.

1. Якщо органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування прийнято рішення про перейменування вулиці чи інших топонімів (географічних назв), унаслідок чого змінюється адреса господарської одиниці, власник відповідного приміщення має узгодити свої установчі документи із Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 р. № 317-VIII (даліЗакон № 317). Після внесення змін до документа на право власності чи іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, має бути здійснена перереєстрація РРО.

2.  Законом № 317 не встановлено кінцевих строків унесення змін до правовстановлюючих документів.

3. Законом № 317 і Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» не встановлена відповідальність суб'єктів господарювання в разі не внесення змін до правовстановлюючих документів, у т.ч. до документа на право власності чи іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де використовуватиметься РРО.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»