Новини публікуються мовою оригіналу

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області на своєму офіційному веб-сайті розмістило податкову консультацію щодо звітного (податкового) періоду підприємства, яке з 01.04.2016 р. перейшло зі сплати єдиного податку третьої групи на загальну систему оподаткування.

Якщо платник єдиного податку — юридична особа, котрий із 01.04.2016 р. перейшов зі сплати єдиного податку третьої групи на загальну систему оподаткування, отримав за підсумками попереднього звітного (податкового) року дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), що не перевищує 20 млн грн, то такий платник повинен для цілей обкладення податком на прибуток використовувати річний податковий період (п. 137.4 ПКУ), який розпочинається із 01.04.2016 р. і закінчується 31.12.2016 р.

Податкова декларація з податку на прибуток подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п. 49.18 ПКУ).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»