Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) повідомило, що надання послуг застрахованим особам, пов'язаним із санаторно-курортним лікуванням, здійснюється за наявності медичних показань, які відображаються в довідці для одержання путівки на санаторно-курортне лікування (форма № 070/о).

Зазначена довідка затверджена наказом МОЗ України від 14.02.2012 р. № 110. Вона надається всіма закладами охорони здоров'я на підставі рішення санаторно-курортної відбіркової комісії або лікарсько-консультаційної комісії особам, яким показано санаторно-курортне лікування чи оздоровлення в санаторії-профілакторії, а також застрахованим особам за умови часткового фінансування санаторно-курортного лікування за рахунок коштів Фонду, для одержання путівки.

Під час прийняття рішення комісією із соціального страхування щодо виділення путівки визначальним є саме профіль санаторно-курортного лікування, який рекомендовано застрахованій особі, а не назва курорту. При цьому профіль санаторно-курортного лікування, зазначений у формі № 070/о, обов'язково повинен відповідати профілю путівки.

Також на цю тему читайте наші матеріали:

Роз'яснення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Щодо порядку видачі довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування та застосування її для прийняття рішення про виділення путівки застрахованій особі» від 09.07.2013 р. б/н

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»