Новини публікуються мовою оригіналу

Першим звітним періодом для подання звітів за формами, затвердженими наказом Мінфіну «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 р. № 49 (даліНаказ № 49), був квітень 2016 року. У зв’язку із тим, що останній день строку для подання звіту за квітень 2016 року припадав на святковий день — 9 травня, подання звіту переносилося на 10 травня 2016 року.

Граничний строк (останній день) подання звітів за травень 2016 року — 9 червня 2016 року!

Суб’єкти господарювання незалежно від форм власності подають звіт за основним місцем обліку в електронній формі.

Подання після граничного строку уточнюючих звітів не передбачено, оскільки звітність розроблена з метою державного контролю за регулюванням виробництва, експорту, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі спиртом, алкогольними  напоями  та  тютюновими  виробами, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України і не відноситься до податкової. Відповідно, на подання зазначеної звітності не поширюються норми п. 50.1 ПКУ щодо надсилання уточнюючого розрахунку до податкової звітності.

Разом із тим у разі виявлення суб’єктом господарювання помилки у звітній інформації та направленні нових звітів з уточненими даними у граничні строки подання звітності інформаційні системи приймання звітності ДФС забезпечать обробку таких нових звітів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»