Новини публікуються мовою оригіналу

Із метою створення правових умов для встановлення розмірів мінімальної заробітної плати на рівні, вищому від прожиткового мінімуму, для працездатних осіб Мінсоцполітики підготувало проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімальних розмірів оплати праці». Про це повідомляється на веб-сайті міністерства.

Законопроектом пропонуються зміни щодо визначення поняття мінімальної заробітної плати, її забезпечення й порядку встановлення.

Мінімальна заробітна плата визначатиметься як мінімальний розмір оплати праці в нормальних умовах праці та забезпечуватиметься не лише тарифною частиною зарплати, а й іншими її складовими стимулюючого характеру (доплатами, надбавками та преміями, окрім компенсаційних виплат за відхилення від нормальних умов).

Передбачається встановлення доплати до розміру мінімальної заробітної плати в разі нарахування роботодавцем заробітної плати нижче розміру мінімальної заробітної плати.

Законопроектом також змінюється порядок формування тарифної сітки оплати праці. Зокрема, передбачається, що підприємства самостійно в колективних договорах визначатимуть і переглядатимуть тарифні сітки.

Із метою недопущення необґрунтованого зниження частки тарифної зарплати працівників установлюється нижня межа тарифної ставки, яка не може бути меншою ніж 60% розміру мінімальної заробітної плати.

Для працівників бюджетних установ та організацій Уряд установлюватиме мінімальний посадовий оклад (тарифну ставку), на основі якого формуватимуться схеми посадових окладів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»