Новини публікуються мовою оригіналу

Наказом МОЗ від 11.05.2016 р. № 427 утратили чинність накази:

  • «Про затвердження примірних штатних нормативів центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» від 07.12.2012 р. № 1018;
  • «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 р. № 585.

Натомість у новій редакції викладено штатні нормативи й типові штати закладів охорони здоров'я.

Указані штатні нормативи тепер визначатимуть штати:

  • центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та їх структурних підрозділів;
  • центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (станції швидкої медичної допомоги);
  • кабінетів телемедицини в закладах охорони здоров’я.

Штатний розпис закладу охорони здоров’я визначається керівником такого закладу й затверджується за його поданням головним розпорядником бюджетних коштів. Штатний розпис формується залежно від обсягу медичної допомоги, що надається таким закладом охорони здоров’я.

Керівник закладу охорони здоров’я в разі виробничої необхідності має право в межах загальної штатної чисельності та фонду оплати праці закладу, доведеного лімітними довідками на відповідний період, змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади, не передбачені примірними штатними нормативами для такого закладу.

При цьому не допускається введення посад таких найменувань, що не передбачені Національним класифікатором професій України ДК 003:2010, чинними номенклатурами лікарських посад і посад молодших спеціалістів із медичною освітою.

У разі організації закладів охорони здоров’я, для яких цим наказом не передбачені примірні штатні нормативи, штатні розписи для них затверджуються за погодженням із МОЗ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»