Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 102.22 «ЗІР» надала відповідь на запитання: чи потрібно платнику податку на прибуток за підсумками 2015 року подавати Звіт про використання вивільнених від оподаткування коштів та як враховуються під час визначення фінансового результату до оподаткування кошти, не використані протягом 1095 днів?

Залишок коштів, вивільнених від оподаткування у зв’язку із застосуванням пільги з податку на прибуток, невикористаних до 01.01.2015 р., визнається доходом одночасно з визнанням витрат за правилами, установленими П(С)БО 15 «Дохід», за умови, якщо використання таких коштів здійснюється лише за цільовим призначенням.

Зважаючи на те, що із 01.01.2015 р. пільги з податку на прибуток підприємств відповідно до пп.пп. 15, 17–19 підрозділу 4 р. XX «Перехідних положень» ПКУ скасовано та залишок коштів, вивільнених від оподаткування, визначається відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Звіт про використання платниками податку на прибуток підприємств вивільнених коштів за результатами 2015 року не подається

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»