Новини публікуються мовою оригіналу

Із 1 травня 2016 року конкурс на зайняття вакантної посади державної служби проводитиметься відповідно до ст. 22 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VІІІ (даліЗакон) і Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 р. № 246.

При цьому слід зважити на те, що саме дата набрання чинності Законом є початком для виникнення, зміни чи припинення прав та обов’язків відповідних суб’єктів правовідносин.

Таким чином, конкурсний відбір на зайняття вакантних посад державних службовців, який розпочався до 1 травня 2016 року, має закінчитися в порядку, установленому постановою КМУ від 15.02.2002 р. № 169.

Окрім того, відповідно до Закону, державний службовець може бути переведений без обов’язкового проведення конкурсу:

1) на іншу рівнозначну чи нижчу вакантну посаду в тому самому державному органі, у т.ч. в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), — за рішенням керівника державної служби;

2) на рівнозначну чи нижчу вакантну посаду в іншому державному органі, у т.ч. в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), — за рішенням керівника державної служби в державному органі, з якого переводиться державний службовець, і керівника державної служби в державному органі, до якого переводиться державний службовець.

Рівнозначна посада — це посада державної служби, що належить до однієї групи оплати праці з урахуванням юрисдикції державного органу.

Отже, переведення державного службовця без проведення конкурсу можливе на рівнозначну чи нижчу посаду.

Наведімо декілька прикладів:

1) державний службовець, який займає посаду начальника самостійного відділу державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України, може бути переведений на посаду начальника самостійного управління цього самого державного органу;

2) державний службовець, який займає посаду начальника відділу у складі самостійного структурного підрозділу державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України, може бути переведений на посаду начальника відділу у складі самостійного структурного підрозділу іншого державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України;

3) державний службовець, який займає посаду головного спеціаліста державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію області, може бути переведений на посаду головного спеціаліста державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію області.

Водночас головний спеціаліст державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію району, не може бути переведений на посаду головного спеціаліста державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію області.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»