Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у Дніпропетровській області повідомила: починаючи з І кварталу 2015 року в р. ІІ Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого податку за формою № 1ДФ у рядку «Військовий збір» зазначаються доходи, з яких утримується військовий збір.

Суми доходу, з якого утримується військовий збір, і військового збору відображаються в грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях із копійками).

Отже, рядок «Військовий збір» заповнюється всіма податковими агентами, які у звітному кварталі нараховували доходи, з яких утримується військовий збір.

У графі «Загальна сума утриманого податку, збору (грн, коп.) нарахованого» указується загальна сума утриманого зі всіх фізичних осіб військового збору протягом звітного кварталу.

У графі «Загальна сума утриманого податку, збору (грн, коп.) перерахованого» зазначається загальна сума військового збору, фактично перерахованого до бюджету протягом звітного кварталу.

Відомості про фізичну особу — платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»