Новини публікуються мовою оригіналу

Фахівцям ДФСУ поставили таке запитання: чи можливо виправити помилку в акті проведення інвентаризації обсягів залишка пального?

У підкатегорії 116.13 «ЗІР» контролери роз’яснюють: дані акта інвентаризації можуть бути перевірені контролюючим органом у встановленому порядку протягом 6-ти календарних місяців із дня його подання. За результатами перевірки невідповідності обсягів пального, зазначених в акті інвентаризації, фактичним даним та/або даним бухгалтерського обліку підприємства контролюючий орган здійснює відповідні коригування в Єдиному реєстрі електронних акцизних накладних на підставі даних акта перевірки. Якщо платник податків надіслав до контролюючого органу декілька примірників акта інвентаризації, то оригіналом вважається той, що був надісланий останнім до закінчення встановленого граничного строку подання за умови, якщо його було прийнято до бази даних контролюючого органу та платнику податків надійшла про це друга квитанція.

Таким чином, як висновується з відповіді, самостійного виправлення помилок в акті проведення інвентаризації обсягів залишка пального законодавством не передбачено.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»