Новини публікуються мовою оригіналу

Якщо протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування застрахована особа має страховий стаж менше шести місяців, середня заробітна плата для розрахунку допомоги по вагітності та пологах визначається виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище двократного розміру мінімальної заробітної плати й не менше за розмір мінімальної заробітної плати, установлений законом у місяці настання страхового випадку.

Зважаючи на це, допомогу по вагітності та пологах у такому випадку необхідно розраховувати в такій послідовності:

  • розраховується середньоденна заробітна плата виходячи з фактичних виплат, з яких сплачуються страхові внески;
  • розраховуються суми середньоденної максимальної й мінімальної виплати;
  • сума фактичної середньоденної виплати порівнюється з мінімальною та максимальною середньоденною виплатою (розрахованою з двократного розміру мінімальної заробітної плати);
  • якщо сума фактичної середньоденної виплати є більшою ніж мінімальна середньоденна виплата, але не перевищує максимальної середньоденної виплати, ця сума помножується на кількість днів, що підлягають оплаті;
  • якщо сума фактичної середньоденної виплати перевищує максимальну виплату, сума допомоги розраховується виходячи з максимальної виплати.

Під час виконання вимог у частині визначення суми страхової виплати в розрахунку на місяць застосовується алгоритм обмеження, аналогічний як і для обмеження максимальною величиною бази ЄСВ, а саме: якщо в повному місяці періоду відпустки по вагітності та пологах розрахована сума виплати перевищує двократний розмір мінімальної заробітної плати (це, як правило, місяці, у яких 31 календарний день), то сума допомоги по вагітності та пологах у цьому місяці обмежується цією величиною. Відповідно, зменшується загальна сума страхових виплат.

Такі роз’яснення наводить Мінсоцполітики в листі від 07.04.2016 р. № 101/18/99-16, коментуючи Приклади обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, затверджені наказом Мінсоцполітики від 21.10.2015 р. № 1022.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»