Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 06.05.2016 р. № 6624/0/14-16/13 розглянуло питання щодо віднесення посад спеціалістів, які виконують обов'язки з комп'ютерного забезпечення та впровадження інформаційних технологій, до категорії державних службовців або тих, які виконують функції з обслуговування.

Постановою КМУ від 06.04.2016 р. № 271 затверджено критерії визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування (далі — критерії).

Відповідним державним органам доручено в місячний строк розробити з урахуванням затверджених цією постановою критеріїв переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Водночас, згідно з критеріями, працівники, до компетенції яких належить адміністрування загальнодоступних реєстрів і баз даних, а також забезпечення захисту інформації, не належать до працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Таким чином, за працівниками департаментів (управлінь) соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, що використовується для призначення й виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг і компенсацій, має бути збережений статус державного службовця.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»