Новини публікуються мовою оригіналу

Податківці в системі «ЗІР» (підкатегорія 119.11) надали відповідь на запитання: чи потрібно подавати повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією, якщо відбулося перейменування назви міста, вулиці тощо?

Фахівці ДФС зазначили: першоджерелом відомостей щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб, місцезнаходження (місця проживання чи іншої адреси, за якою здійснюється зв’язок із фізичною особою — підприємцем) фізичних осіб — підприємців є ЄДР. Відомості, які містяться в ЄДР, контролюючі органи отримують у порядку взаємообміну інформацією ЄДР і відомчих реєстрів ДФС.

У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, зокрема місцезнаходження, платник податків подає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування чи об’єкт, пов’язаний з оподаткуванням або через який провадиться діяльність, відносно якого відбулися зміни. У повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, зазначається в дужках його попереднє значення.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»