Новини публікуються мовою оригіналу

Управління Держпраці в Хмельницькій області на своєму веб-сайті надало відповідь на запитання: звільнившись з основного місця роботи, працівник не повідомив про це на підприємстві, де він працює за сумісництвом. Через чотири місяці він приніс трудову книжку, у якій було зазначено, що він звільнений іще в грудні 2015 року. Які дії має вчинити бухгалтер підприємства, де він працює за сумісництвом, зважаючи на те, що з грудня 2015 року він не мав основного місця роботи? Чи загрожує це штрафами?

Керівнику підприємства потрібно скласти акт про те, що працівник приніс трудову книжку на підприємство, де він працює за сумісництвом, а працівник має надати пояснення щодо того, чому він не повідомив про звільнення з основного місця роботи керівника ще в грудні 2015 року. Після цього працівник пише заяву про переведення його із сумісництва на основне місце роботи, а керівник видає відповідний наказ.

Бухгалтеру підприємства в такому випадку штрафи не загрожують, оскільки працівник не виконав необхідних дій для завчасного повідомлення керівника підприємства, де він працює за сумісництвом, про звільнення з основного місця роботи.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»