Новини публікуються мовою оригіналу

Головне управління ДФС у Кіровоградській області на своєму офіційному веб-сайті нагадує суб’єктам господарювання, які застосовують під час здійснення розрахункових операцій книги обліку розрахункових операцій (далі — КОРО) і розрахункові книги (далі — РК), що звітність про використання КОРО/РК за оновленою формою № 3ВР–1, затвердженою наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. № 13, необхідно подавати починаючи з травня 2016 року за квітень і наступні звітні періоди.

Такий звіт із 2016 року подають тільки суб’єкти господарювання, які використовують розрахункові книжки під час здійснення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, окрім розрахунків під час здійснення операцій із купівлі-продажу іноземної валюти.

Разом із тим контролери нагадують: із форми звіту виключено графу, у якій наводилися дані про модифікацію РРО, і залишено лише дані про фіскальний номер книги обліку розрахункових операцій. Також у формі звіту з’явилися нові графи для зазначення суми розрахунків за місяць за ставкою акцизного податку та суми акцизного податку, які заповнюватимуться лише продавцями — платниками акцизного податку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»