Новини публікуються мовою оригіналу

«П’ять ключових тенденцій в оподаткуванні 2016 року та рекомендації, як на них реагувати», «Міжнародні процеси та їх вплив на податкове законодавство України», «Аналіз податкових ризиків у контексті найбільших судових спорів 2015 року»…

 

Отримати за 8 годин повний комплект необхідної інформації для прийняття рішень і чіткого розуміння того, як маневрувати й законно оптимізувати податкове навантаження, — це, безумовно, найвагоміша інвестиція в успіх для будь-якого бізнесу.

 

У складній економічній ситуації, в умовах посилення тиску на бізнес і наявності безлічі «білих плям» в українському законодавстві щодо оподаткування представникам бізнесу, фахівцям із податків, аналітикам та юристам конче потрібен майданчик для спілкування й лобіювання своїх пропозицій. І такий майданчик було створено під час Експертного Бізнес-форуму TAX CONNECTIONS DАY, який відбувся 6 квітня 2016 року в Києві.

 

Організатором Експертного Бізнес-форуму TAX CONNECTIONS DАY стала компанія «Такс Конекшинс Груп», засновники та експерти якої вже багато років працюють у сфері видавництва професійних бухгалтерських ЗМІ, консалтингу й підтримки бізнесу з питань обліку, оподаткування та права, а також у реалізації інформаційних проектів.

Учасниками форуму були власники бізнесу, підприємці та топ-менеджери компаній, фінансові директори й активні бухгалтери, експертна спільнота та консультанти з питань оподаткування, обліку та права, представники компаній, що супроводжують і підтримують бізнес-процеси. Усього — понад 120 зацікавлених фахівців із різних регіонів України (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ) і різних сфер діяльності: консалтингові та виробничі компанії сільськогосподарської, фармацевтичної галузей, представники ритейлу та сфери послуг. Серед основних тем, які обговорювалися на Форумі та які турбують нині бізнес-спільноту, можна виділити такі:

  • тенденції в оподаткуванні та ризики для бізнесу;
  • практика формування облікової та податкової політики українськими компаніями;
  • методика обкладення податком на прибуток і ПДВ;
  • реальні інструменти податкової оптимізації та резервів розвитку бізнесу;
  • податкові наслідки зовнішньоекономічної активності та тенденції міжнародного податкового планування;
  • методи взаємодії та правила співіснування із контролюючими органами.

Під час ділового спілкування стало очевидним, що для успішної діяльності кожному бізнесмену нині не обійтися без професійної аналітики ринку й доцільно мати свого експерта чи консультанта. Це обумовлено тим, що податкова політика держави більше орієнтована на «стягування», ніж на розвиток, і лише в поєднанні експертної скрупульозності та практичного досвіду можна розробити правильну та надійну стратегію. Нині експерти починають мобілізуватися й об’єднуватися в групи підтримки бізнесу, одним із центрів якої стала компанія «Такс Конекшинс Груп», яка активно розвиває кілька корпоративних і власних професійних проектів.

«Кожен власник або топ-керівник компанії потребує чіткого розуміння податкової та облікової політики й податкових новацій, які впливатимуть на його бізнес у 2016 році. Ідеться не про дрібниці — для вирішення точкових питань ви можете найняти консультантів або експертів. Але без стратегічного розуміння майбутнього вашого бізнесу ваш успіх лишається під питанням», — наголосив один зі спікерів форуму Петро Кричун, керуючий партнер, CFO групи компаній, к.е.н., МВА, практикуючий податковий консультант із 2002 року.

 

«Дякуємо всім, хто знайшов можливість і час відвідати й підтримати захід. Особлива подяка спікерам-експертам, склад яких дійсно був зірковим, за надзвичайно корисні доповіді. Ми отримали величезну кількість позитивних відгуків про TAX CONNECTIONS DАY і бачимо необхідність у такому форматі зустрічей. Тому в наступному році, ймовірно, бути новому TAX CONNECTIONS DАY», — наголосила директор компанії-організатора «Такс Конекшинс Груп» Ірина Літвінчук.

 

Форум відбувся завдяки співдружності однодумців:

·Головні інформаційні партнери — «Справжня бухгалтерська газета» та «Інтерактивна бухгалтерія»;

·Генеральний радіо-партнер — «Перець FM»;

·Генеральний медіа-партнер — Перший діловий телеканал;

·Офіційний медіа-партнер Topevents;

·Головний юридичний партнер A.S.A. GROUP;

·Генеральний юридичний партнер — Jurimex.

 

Дивіться фотозвіт TAX CONNECTIONS DAY за посиланням:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1125285790847945.1073741830.762495403793654&type=3

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»