Новини публікуються мовою оригіналу

ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві надала роз’яснення щодо питань, пов'язаних зі зміною найменування юридичної особи, зокрема, порядку подання податкової звітності в електронній формі та складання податкових накладних.

У податковій звітності нова назва зазначається з дати державної реєстрації зміни до установчих документів юридичної особи.

Для підготовки й подання податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, посадові особи підприємства, яке змінило назву, повинні отримати нові сертифікати відкритих ключів.

Якщо підприємство є платником ПДВ, до Податкової інспекції, у якій такий платник перебуває на обліку, подається додаткова реєстраційна заява за формою № 1-ПДВ із позначкою «Перереєстрація».

У разі перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою перереєстрації є останній день строку в 3 робочих дні від дня отримання додаткової реєстраційної заяви. До дати перереєстрації платника ПДВ у зв'язку зі зміною найменування такий платник при складанні податкових накладних може одночасно зазначати своє нове та попереднє найменування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»